logo

Ne Yapıyoruz

yayıncılık

Okuru uluslararası standartlarda kitaplarla tanıştırmak için, yaratıcı bir kadroyla, benzersiz ve seçkin kitaplara imza atmayı amaçlıyoruz.

caretta +

‘Firmalara özel konsept’ projeler geliştirerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyoruz.

PR / stratejik iletişim

Günümüz şartlarında entelektüel sermayesini geliştirmek isteyen her şirketin stratejik iletişim ihtiyacı olduğu yadsınamaz bir gerçek.

rent-a-bus

Kısa ya da uzun mesafeli, birkaç saat ya da birkaç haftalık, sorunsuz ve güvenli seyahatler için bizi arayın.

kültür turları

Başka bir kültür tanımak için yurtdışına çıkmanıza gerek yok. Anadolu’nun eşsiz tarihi zenginlikleri bu ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır.

yurtdışı turlar

Kurumsal, küçük ya da orta ölçekli şirketlere; ya da özel gruplara... Otobüs ya da uçakla, dünyanın her köşesine, en ince ayrıntısı planlanarak...

dalış turları

Şirketlere ya da özel gruplara, dünyanın en farklı yerlerinde, hiç yaşamadığınız güzellikte bir dalış deneyimi için...

fuarlara paket program

Bırakın uçak bileti rezervasyonunuzu, gittiğiniz şehirdeki ulaşım organizasyonunu, vereceğiniz kokteylleri ve hediyeleri sizin için biz düşünelim.

eğitim - danışmanlık

Kurumunuzun ihtiyaçlarına göre belirlenen eğitim programlarının uygulanması ve takip sürecinde size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

outdoor eğitimler

Outdoor eğitimlerle, doğada yaşayabileceğiniz maceraları kurumsal tecrübelerinizle birleştirerek, ekibinizin sınırlarını aşmasını sağlayabilirsiniz…

indoor eğitimler

İletişim, paylaşım, zaman yönetimi, vs... Indoor eğitimlerde, bu kavramların günlük hayatta nasıl karşımıza çıkabileceğine odaklanıyoruz.

hizmet içi eğitimler

Hizmet içi eğitimlerle kendinizin, çalışma arkadaşlarınızın ve şirketinizin, iş yaşamındaki gelişmeleri yakından takip etmelerine yardımcı olabilirsiniz...